ÖVRIGT / Smycken / Armband 11452161
nr 1145 2161
Armband
2 st. silver, 1950-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 november 2017
kl 18:12:36
100 kr
150 kr
20 nov
Retro - 50/60-tal
Läs mer om Retro - 50/60-tal
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver